Wattn artikkelbilde

Straum

07. juli, 2022

Ikkje la deg lure av lokketilbod

Ta kontakt med oss om du har mottatt eit tilbod som høyres for godt ut til å vere sant.

Dessverre har vi den siste tida opplevd at fleire kundar har mottatt forlokkande tilbod som viser seg å ikkje stemme når vi har gått gjennom dei. Aktørar som lovar at du sparar 25 øre/kWh frå første stund, skal ein vere oppmerksom på. Dersom noko ser for godt ut til å vere sant, er det ofte det.

Vi er opptatt av å spele på lag med deg som kunde, og håpar derfor at du tar kontakt med oss om du opplever dette. Vi hjelper deg gjerne med å sortere informasjonen, og hugs alltid å be om eit skriftleg tilbod før du vurderer noko nytt. Vi er her for deg!

Ta kontakt med våre rådgivarar

Wattn-bedrift-prosjektleder-fleksibilitet-Lasse

Lasse Refsdal

Prosjektleiar fleksibilitet

91 15 15 87lasse.refsdal@wattn.no
Wattn-bedrift-KAM-Trond

Trond André Hagen

Teknisk KAM i Wattn

40 41 07 60trond.hagen@wattn.no
Wattn-bedrift-Bedriftsrådgiver-Camilla

Camilla Kristin Jensholm

Bedriftsrådgiver SMB

91 32 58 11camilla.kristin.jensholm@wattn.no
Wattn-bedrift-energirådgiver-Steinar

Steinar Brekke

Seniorrådgjevar bedrift

48 99 43 65steinar.brekke@wattn.no
Margrete Heltne Hovde 72dpi

Margrete Heltne Hovde

Senior marknadsrådgivar, Bedrift

91 31 83 40margrete.hovde@wattn.no
Bedriftsradgiver David Jorgensen Wattn

David Jørgensen

Ansvarlig elbillader bedrift/borettslag, Bedriftsrådgiver

97 34 05 14david.jorgensen@wattn.no
Wattn-bedrift-KAM-Marius

Marius Løseth Hauge

KAM

91 18 41 59marius.hauge@wattn.no
Camilla Blom 72dpi

Camilla Blom

Leiar Bedriftsmarknad