Wattn artikkelbilde

Straum

07. juli, 2022

Ikkje la deg lure av lokketilbod

Ta kontakt med oss om du har mottatt eit tilbod som høyres for godt ut til å vere sant.

Dessverre har vi den siste tida opplevd at fleire kundar har mottatt forlokkande tilbod som viser seg å ikkje stemme når vi har gått gjennom dei. Aktørar som lovar at du sparar 25 øre/kWh frå første stund, skal ein vere oppmerksom på. Dersom noko ser for godt ut til å vere sant, er det ofte det.

Vi er opptatt av å spele på lag med deg som kunde, og håpar derfor at du tar kontakt med oss om du opplever dette. Vi hjelper deg gjerne med å sortere informasjonen, og hugs alltid å be om eit skriftleg tilbod før du vurderer noko nytt. Vi er her for deg!

Ta kontakt med våre rådgivarar

Wattn-bedrift-prosjektleder-fleksibilitet-Lasse

Lasse Refsdal

Prosjektleiar fleksibilitet

70 10 20 13lasse.refsdal@wattn.no
Wattn-bedrift-KAM-Trond

Trond André Hagen

Teknisk KAM

70 10 20 16trond.hagen@wattn.no
Wattn-bedrift-Bedriftsrådgiver-Camilla

Camilla Kristin Jensholm

Bedriftsrådgiver

70 10 20 18camilla.kristin.jensholm@wattn.no
Wattn-bedrift-energirådgiver-Steinar

Steinar Brekke

Seniorrådgjevar bedrift

70 10 20 17steinar.brekke@wattn.no
Margrete Heltne Hovde 72dpi

Margrete Heltne Hovde

Seniorrådgivar kraftmarked i Wattn

70 10 20 14margrete.hovde@wattn.no
Wattn-bedrift-Bedriftsrådgiver-SMB-David

David Jørgensen

Bedriftsrådgiver SMB

70 10 20 11david.jorgensen@wattn.no
Wattn-bedrift-KAM-Marius

Marius Løseth Hauge

KAM

70 10 20 15marius.hauge@wattn.no
Camilla Blom 72dpi

Camilla Blom

Leiar Bedriftsmarknad