Lokketilbud

Strøm

07. juli, 2022

Ikke la deg lure av lokketilbod

Ta kontakt med oss om du har mottatt et tilbud som høres for godt ut til å være sant.

Dessverre har vi den siste tiden opplevd at flere kunder har fått forlokkende tilbud som viser seg å ikke stemme når vi har gått gjennom dem. Aktører som lover besparelser på 25 øre/kWh fra første stund, skal man vokte seg mot. Dersom noe ser for godt ut til å være sant, er det ofte det.

Vi håper derfor at du tar kontakt med oss om du opplever dette. Vi hjelper deg gjerne med å sortere informasjonen, og husk alltid å be om et skriftlig tilbud før du vurderer noe nytt. Vi er her for dere!

Ta kontakt med våre rådgivere

Lasse web

Lasse Refsdal

Prosjektleder fleksibilitet

91 15 15 87lasse.refsdal@wattn.no
Trond1 web

Trond André Hagen

Teknisk KAM

40 41 07 60trond.hagen@wattn.no
Camilla J web

Camilla Kristin Jensholm

Bedriftsrådgiver SMB

91 32 58 11camilla.kristin.jensholm@wattn.no
Steinar web

Steinar Brekke

Seniorrådgiver bedrift

48 99 43 65steinar.brekke@wattn.no
Margrete Heltne Hovde 72dpi

Margrete Heltne Hovde

Senior markedsrådgiver, Bedrift

91 31 83 40margrete.hovde@wattn.no
Bedriftsradgiver David Jorgensen Wattn

David Jørgensen

Ansvarlig elbillader bedrift/borettslag, Bedriftsrådgiver

97 34 05 14david.jorgensen@wattn.no
Marius web

Marius Løseth Hauge

KAM

91 18 41 59marius.hauge@wattn.no
Camilla Blom 72dpi

Camilla Blom

Leder Bedriftsmarked