×

Viktig! Vi får mange spørsmål om regjeringen sin kompensasjonsordning. Dersom du har spørsmål knyttet mot dette, kan du se om du finner svar på NVE sine sider her.

Våre strømavtaler

Pexels farooq khan 68262

Spot

Spot følger svingningene i markedet time for time. Ta kontakt med en av våre rådgivere for å finne ut hvilken strømavtale som passer din bedrift best.

  • Full oversikt over forbruk og kostnader i Bedriftsportalen
  • Vi ordner alt det praktiske
  • Prisen inkluderer lovpålagte elsertifikater
  • Ingen skjulte kostnader
  • Ingen bindingstid
  • Din personlige rådgiver følger deg opp
Bolger

Forvaltning

Skreddersydd strømavtale som tar behovene dine på alvor.

Vi jobber tett sammen med det beste kompetansemiljøet i markedet på krafthandel for å skreddersy ulike strategier for kraftforvaltning som passer din bedrift best.

Vi gjennomfører en kartlegging av dine behov, og tilbyr alt fra strategier om å slå spotpris, til forvaltning av fastpris. Vi garanterer transparens på finansielle handler, og vil være en kompetent rådgiver for bedriften din.

Fast frosen innsjo

Fastpris

Fastpris er avtalen som gir bedriften din forutsigbarhet og kontroll.

Du får mulighet til å sikre en fast strømpris for en avtalt periode. Avtalen gir da fast strømpris uavhengig av situasjonen i markedet. Du kan selv bestemme om du vil ha hele eller deler av forbruket ditt sikret i fastpris. Resten av forbruket blir avregnet i spotpris.

Kjøp opprinnelsesgaranti på strømmen

Les om opprinnelsesgaranti

Snakk med våre rådgivere:

Margrete Heltne Hovde 72dpi

Margrete Heltne Hovde

Seniorrådgiver kraftmarked i Wattn

91 31 83 40margrete.hovde@wattn.no
Trond Andre Hagen 72dpi

Trond André Hagen

Teknisk KAM

40 41 07 60trond.hagen@wattn.no
Lasse Refsdal 72dpi

Lasse Refsdal

Prosjektleder fleksibilitet

91 15 15 87lasse.refsdal@wattn.no
20181025 sfe 22692 Edit

Hanne-Kristin Hagen

Bedriftsrådgiver SMB

99 10 94 07hanne-kristin.hagen@wattn.no
Camilla Kristin Jensholm 72dpi

Camilla Kristin Jensholm

Bedriftsrådgiver

70 10 20 18camilla.kristin.jensholm@wattn.no
Marius Hauge 72dpi

Marius Løseth Hauge

KAM

91 18 41 59marius.hauge@wattn.no
Steinar Brekke

Steinar Brekke

Seniorrådgiver bedrift

48 99 43 65steinar.brekke@wattn.no
David Jørgensen 72dpi

David Jørgensen

Bedriftsrådgiver SMB

97 34 05 14david.jorgensen@wattn.no