×

Viktig informasjon til våre appbrukere! Vi har for øyeblikket litt tekniske problemer med prognosevisningen for pris for noen av våre kunder. Vi jobber på spreng med å løse problemet, og beklager de ulemper dette medfører.

Våre strømavtaler

Pexels farooq khan 68262

Spot

Spot følger svingningene i markedet time for time. Ta kontakt med en av våre rådgivere for å finne ut hvilken strømavtale som passer din bedrift best.

  • Full oversikt over forbruk og kostnader i Bedriftsportalen
  • Vi ordner alt det praktiske
  • Prisen inkluderer lovpålagte elsertifikater
  • Ingen skjulte kostnader
  • Ingen bindingstid
  • Din personlige rådgiver følger deg opp
Bolger

Forvaltning

Skreddersydd strømavtale som tar behovene dine på alvor.

Vi jobber tett sammen med det beste kompetansemiljøet i markedet på krafthandel for å skreddersy ulike strategier for kraftforvaltning som passer din bedrift best.

Vi gjennomfører en kartlegging av dine behov, og tilbyr alt fra strategier om å slå spotpris, til forvaltning av fastpris. Vi garanterer transparens på finansielle handler, og vil være en kompetent rådgiver for bedriften din.

Fast frosen innsjo

Fastpris

Fastpris er avtalen som gir bedriften din forutsigbarhet og kontroll.

Du får mulighet til å sikre en fast strømpris for en avtalt periode. Avtalen gir da fast strømpris uavhengig av situasjonen i markedet. Du kan selv bestemme om du vil ha hele eller deler av forbruket ditt sikret i fastpris. Resten av forbruket blir avregnet i spotpris.

Kjøp opprinnelsesgaranti på strømmen

Les om opprinnelsesgaranti

Snakk med våre rådgivere:

Margrete Heltne Hovde 72dpi

Margrete Heltne Hovde

Seniorrådgiver kraftmarked i Wattn

70 10 20 14margrete.hovde@wattn.no
Trond1 web

Trond André Hagen

Teknisk KAM

70 10 20 16trond.hagen@wattn.no
Lasse web

Lasse Refsdal

Prosjektleder fleksibilitet

70 10 20 13lasse.refsdal@wattn.no
Camilla J web

Camilla Kristin Jensholm

Bedriftsrådgiver

70 10 20 18camilla.kristin.jensholm@wattn.no
Marius web

Marius Løseth Hauge

KAM

70 10 20 15marius.hauge@wattn.no
Steinar web

Steinar Brekke

Seniorrådgiver bedrift

70 10 20 17steinar.brekke@wattn.no
David web

David Jørgensen

Bedriftsrådgiver SMB

70 10 20 11david.jorgensen@wattn.no
Camilla Blom 72dpi

Camilla Blom

Leder Bedriftsmarked