Lokketilbud

Strømpriser

07. juli, 2022

Ikke la deg lure av lokketilbod

Ta kontakt med oss om du har mottatt et tilbud som høres for godt ut til å være sant.

Dessverre har vi den siste tiden opplevd at flere kunder har fått forlokkende tilbud som viser seg å ikke stemme når vi har gått gjennom dem. Aktører som lover besparelser på 25 øre/kWh fra første stund, skal man vokte seg mot. Dersom noe ser for godt ut til å være sant, er det ofte det.

Vi håper derfor at du tar kontakt med oss om du opplever dette. Vi hjelper deg gjerne med å sortere informasjonen, og husk alltid å be om et skriftlig tilbud før du vurderer noe nytt. Vi er her for dere!

Ta kontakt med våre rådgivere

Lasse web

Lasse Refsdal

Prosjektleder fleksibilitet

70 10 20 13lasse.refsdal@wattn.no
Trond1 web

Trond André Hagen

Teknisk KAM

70 10 20 16trond.hagen@wattn.no
Camilla J web

Camilla Kristin Jensholm

Bedriftsrådgiver

70 10 20 18camilla.kristin.jensholm@wattn.no
Steinar web

Steinar Brekke

Seniorrådgiver bedrift

70 10 20 17steinar.brekke@wattn.no
Margrete Heltne Hovde 72dpi

Margrete Heltne Hovde

Seniorrådgiver kraftmarked i Wattn

70 10 20 14margrete.hovde@wattn.no
David web

David Jørgensen

Bedriftsrådgiver SMB

70 10 20 11david.jorgensen@wattn.no
Marius web

Marius Løseth Hauge

KAM

70 10 20 15marius.hauge@wattn.no
Camilla Blom 72dpi

Camilla Blom

Leder Bedriftsmarked